13.novembrī Mālpils sporta kompleksā notika Pierīgas novada sporta sacensības ''Tautas bumbā'' meitenēm. Kopā piedalījās 14 Pierīgas novadu komandas (Babīte, Ādaži, Mārupe, Ropaži, Carnikava u.c). Saulkrastu meiteņu komanda sacensības iesāka ļoti pārliecinoši, uzvarot visas spēles savā apakšgrupā. Tālāk notika cīņa par 1.-6.vietu, kur pārliecinoši apspēlējot Carnikavas, Zaķumuižas pamatskolas un Ādažu vidusskolu meitenes izcīnīja 3.vietu. Jāpiebilst, ka Saulkrastu komanda bija vienīgā komanda, kura apspēlēja Ādažu vidusskolu šajā turnīrā!

Brīvlaikā Saulkrastu vidusskolas 6.a klases meitenes- Madara Ķezbere un Annija Ance Grabčika - piedalījās eTwinninga organizētajos neformālās izglītības kursos "Solis tālāk: ar eTwinning pie 'Erasmus+:Jaunatne darbībā'". Galvenais ieguvums: meitenes divas dienas pabija kopā ar vēl deviņu Latvijas skolu skolēniem un skolotājiem praksē apguva neformālās izglītības metodes. Meitenes arī veidoja uzmetumu savam pirmajam jaunatnes mobilitātes projektam, un mēs ceram, ka reiz pienāks tā diena, kad viņas kopā ar domubiedriem to realizēs.
Foto:E. Knohenfelds, I. Ābola

No 1. novembra līdz semestra beigām Saulkrastu vidusskolas 6.klasēm tiek piešķirtas brīvpusdienas.

1.oktobrī skolā tika atzīmēta Eiropas Valodu diena, ko mēs šogad veltījām mūsu valodas" pēdām" pasaulē. Aktivitātē piedalījās 7.-12.klašu skolēni. Skolēni piedalījās digitālajā spēlē, rada atbildes, skatoties dokumentālu filmu fragmentus, veidoja zīmju vēstījumu nākamajām paaudzēm. Aktīvākā un precīzākā konkursā bija 12.klase, kā arī 8.a un 7.b ( katra savā vecuma grupā). Ar labu angļu valodas lietojumu izcēlās Ivo Klāvs Turkovs (12.kl.) un Armīns Dambergs ( 9.b kl.), savukārt teicams krievu valodas skanējums bija Ričardam Namniekam (9.a kl.) un Viktorijai Novikai ( 7.b klase).

Liels prieks par 12.klases skolēniem - Elīzu Ozolu un Tomasu Sergejevu-, kas Kultūras kanona konkursā Vidzemē ieguva 1. vietu. Jaunieši stāstīja par Kultūras kanona vērtībām, kuras var iepazīt mūsdienu kultūras dzīvē, piedevām klātesošos priecēja ar dziesmu . Paldies skolasbiedriem, kas aizpildīja anketas un tā palīdzēja jauniešiem rast argumentus savam stāstījumam.

Lai veicas arī finālā! 

Uzstāšanās fragments- https://www.facebook.com/kulturaskanons/videos/324676868307423/

11. oktobrī Saulkrastu vidusskola uzņēma ciemos Latvijas Arhitektu savienībus 3 arhitektus Barbaru Bulu, Ivaru Veinbergu un Zigmāru Jauji ar SKOLNIEKS PĒTNIEKS PILSĒTNIEKS (SPP) darbnīcu VAI VIEGLI BŪT ILGI?, kura māca domāt un domāt skaidri, strukturēti, sistēmiski un telpiski.

Mūsu 7 klašu skolēni domājuši par tādām tēmām, ka sabiedrība + ekonomika + ekoloģija = ilgstpējīga attīstība. Un veidojuši projektus skatoties no biznesmeņu, jauno māmiņu un zaļo aktīvistu vajadžībām.

ATBALSTA: LATVIJAS SKOLAS SOMA

Pēdējā septembra nedēļa ir Eiropas Sporta nedēļa, kad tiek pievērsta uzmanība veselīgam dzīvesveidam. 6.a klase 27.septemrī devās neliela tūrisma pārgājienā uz mākslas klubu" JD Art" paldies māksliniekiem Sandrai un Jānim Delgalvjiem par uzņemšanu savā mākslas pasaulē, paldies par kopīgi veidoto klases gleznu. Paldies arī Agneses mammai par gājiena noorganizēšanu.

1. 8:15 - 8:55

2. 9:10 - 9:50

3. 10:05 - 10:45

4. 10:55 - 11:35

Pusdienas 5.-12.klasēm

5. 12:35 - 13:15

6. 13:25 - 14:05

7. 14:15 - 14:55

8. 15:05 - 15:45

Šogad Saulkrastu vidusskolas Zinību dienas svinības notika jūras zīmē. Siltie dienvidu vēji Saulkrastu vidusskolas kuģa klāju papildinājuši ar 37 zinātkāriem pirmklasniekiem. Neskatoties uz to, ka netika atvērta 10.klase, skolēnu skaits ir pieaudzis līdz 383 izglītojamajiem.

Jūra vienmēr ir mainīga, lieliska un vienlaikus biedējoša. Skola ir līdzīga jūrai. Vēlam visiem skolēniem, pedagogiem un vecākiem veiksmīgu 2018./2019.m.g. Lai burās pūš tāds ceļavējš, ka var sasniegt visus galamērķus!

Par braukšanas kartēm 2018./2019.m.g.!!!

Saulkrastu vidusskola aicina skolēnus, kas nav nodevuši braukšanas kartes, to izdarīt līdz 2018. gada 24. augustam.

Lūdzam arī vecākus informēt skolu, ja notikusi bērna dzīves vietas adreses maiņa un kartē jāmaina autobusa maršruts.
Skolēniem, kuri iestājušies skolā vasaras mēnešos ( arī 1-klasniekiem ) var pasūtīt jaunu braukšanas karti, zvanot pa tālruni 67952170, vai ierodoties skolā Smilšu ielā 3, Saulkrastos, Saulkrastu novadā.

Pasūtot braukšanas karti jānorāda bērna braukšanas maršruts un pietura.

3. maijā Saulkrastu vidusskolas skolēnu un skolotāju saime svinēja Baltā galdauta svētkus par godu 4. maija Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai.

Baltā galdauta svētki Latvijā ir jauna tradīcija. Šo svētku ietvaros ģimenes, draugi un kaimiņi pulcējas pie balti klātiem galdiem, lai ietuvētu maltīti, lai pārrunātu ikdienas gaitas, lai atcerētos pagātni, lai plānotu nākotni, lai kopā priecātos.

Pasākuma laikā Saulkrastu folkloras kopa “Dvīga” dziedāja līvu dziesmas, visa Saulkrastu vidusskolas saime mielojās ar maizi ar medu un izklaidēja savus skolasbiedrus ar dziesmām un rotaļām.

Akcija "Atpakaļ uz skolu 2018" Latvijā norisinās no 19. marta līdz 11. maijam. Tās laikā ES institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti dodas uz Latvijas izglītības iestādēm, lai ar jauniešiem dalītos savās zināšanās par Eiropas Savienību un tās aktualitātēm. Šīs akcijas ietvaros Saulkrastu vidusskolā 27. aprīlī viesojās 12. Saeimas deputāts Romualds Ražuks, kas ar jauniešiem pārrunāja Latvijas valstij nozīmīgos notikumus un Eiropas Savienības piedāvātās iespējas.

24.aprīlī Saulkrastu vidusskolas skolnieces piedalījās Vides spēļu konkursā "Iepazīsti vidi!" Rīgas atklātajā kārtā. 4.a klases skolnieces Irma Buldere, Ance Rozniece un Arta Centere izveidoja spēli "Iepērcies zaļi!", kura guva lielu spēlētāju piekrišanu un dabaszinību pasniedzēju atzinību. Žūrijas komisija meitenes apbalvoja ar Žūrijas pateicības balvu. Novēlam meitenēm panākumus arī turpmāk.

 

9. martā Saulkrastu vidusskolas 5.-6.klašu skolēniem bija iespēja vērot un arī pašiem izmēģināt dažādu robotu darbību. Šo iespēju skolai piedāvāja firma “Tomega”, kuras viens no darbības virzieniem ir robotikas nodarbību vadīšana un robotikas konkursu organizēšana. Robotika piedāvā plašu un aizraujošu ievadu inženierzinātņu, tehnoloģiju un programmēšanas jomā. Tā attīsta tādas iemaņas kā strādāšanu komandā, loģisko domāšanu, kā arī nodrošina neierobežotas izaugsmes iespējas jaunajiem nozares speciālistiem.

23. februārī Saulkrastu vidusskolas 12. klase aicināja skolotājus, draugus un vecākus uz savu žetonu vakaru „Krāsainā skolas dzīve”. Sižets atspoguļo 12. klases ikdienu skolā, kuriozos momentus stundās ar skolotājiem.

Skolotāji tika raksturoti ar krāsām, kuras atspoguļoja skolotāju raksturus 12. klases redzējumā.

Otrajā žetona vakara daļā simtgades skolēni tika nominēti kategorijās draudzīgākie, gādīgākie, smieklīgākie un citās nominācijās. Kā apbalvojumu viņi saņēma žetona gredzenus ar latvju rakstu zīmēm.

Ļoti sirsnīgi tika izteikti skolēnu paldies vārdi skolotājiem par ieguldīto darbu.
Paldies, ka palīdzējāt izaugt!
Simtgades klase.