30. maijā plkst. 18:00 Saulkrastu sporta hallē notika Pateicības dienas koncerts vecākiem, kuru bērni saņēma Pateicības, Atzinības un Goda rakstus par labām un teicamām sekmēm aizvadītajā mācību gadā.

FOTOGALERIJA

8. jūnijā Saulkrastu vidusskolā tika svinēti svētki Jaunībai. Šajā dienā notika izlaidumi deviņiem gudriem un talantīgiem 12. klases skolēniem un atestātus par pamatizglītību saņēma 27 enerģiski 9. klases skolēni. Svinīgajā brīdī labus ceļavārdus absolventiem teica radi un draugi, skolas direktore Velta Kalnakārkle un audzinātājas Lilita Rihtere un Inese Ābola. 12. klases absolventiem priekšā atbildīgs dzīves posms - izdarīt pareizo izvēli par profesijas apguvi, bet 9. klases skolēni tiks gaidīti atpakaļ savās mājās - Saulkrastu vidusskolā.

FOTOGALERIJA

Mūsu skolas audzēkņi - Viktorija Blinova, Emma Ivanova, Loreta Livčāne, Tomass Sergejevs un Marta Vijgrieze -piedalījās mēdiju pratības projektā "Pilna doma" , izstrādājot darbu pētnieciskajā žurnālistikā " Kāpēc cīņa ar pusaudžu smēķēšanu nav rezultatīva?" Mēs iekļuvām desmit labāko komandu starpā un ieguvām iespēju piedalīties LTV, LR vai LSM žurnālistu vadītās darbnīcās šo mediju redakcijās