13.jūnijā Saulkrastu vidusskolā notika izlaidums, kur atestātus par pamatizglītību saņēma trīsdesmit interesanti, talantīgi un gudri 9.klases izglītojamie.

Mēs jūsu vārdus
Ierakstīsim debesīs,
Un putni parakstīs
Ar pavasara dziesmām.

Katram no viņiem būs savs ceļš ejams. Vēlam atrast to atbilstošāko, to taisnāko un ceram, ka lielai daļai absolventu ceļš iegriezīsies Saulkrastu vidusskolas 10.klasē.

Pamatojoties uz Saulkrastu novada domes 2020.gada 27.maija lēmumu, 2020./21.mācību gadā 10.klase tiks atvērta Saulkrastu vidusskolā!

Dokumentus bērnu reģistrēšanai Saulkrastu vidusskolas 10.klasē lūdzam iesniegt:
• aizpildot un nosūtot elektroniski ar drošu elektronisko parakstu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
• aizpildot un nosūtot elektroniski (bez elektroniskā paraksta) uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kuru pēc ārkārtas situācijas beigām klātienē aicināsim parakstīt, uzrādot skolēna dzimšanas apliecību;
• iesniedzot aizpildītu iesniegumu personīgi skolas lietvedībā Smilšu ielā 3, tālr. 67952170, 26606546.

Iesnieguma veidlapa→

Izglītības programmu virzieni→

Pārējie dokumenti:
• medicīnas karte 026/u;
• apliecības par pamatizglītību un sekmju izraksta kopijas, uzrādot orģinālu.

Šeit var iepazīties ar skolas piedāvātajām izglītības programmām!

Mācību gads ir noslēdzies klusi, bet ar lielu gandarījumu par paveikto. Paldies visiem - skolēniem, vecākiem un pedagogiem.

Tagad jābauda mirklis, jābauda situācija, jābauda plaukstas lieluma pavasaris un jābauda tradicionālā Pateicības diena Saulkrastu vidusskolā. Tikai šogad tā ir bez grezni pušķotās halles, bez satraukuma, kad kopā ar vecākiem jāiet saņemt godam nopelnīto Goda rakstu, Atzīnību vai Pateicību. 

Radošuma attīstīšana Saulkrastu vidusskolā arī līdz šim ir bijusi ikdienas mācību procesa būtiska sastāvdaļa. Līdz ar to attālinātas mācības skolotājiem dod iespēju ikdienā balstīties uz skolēniem pazīstamām un līdz šim izmantotām mācību metodēm un reizē liek arī meklēt arvien jaunus radošā gara izpausmes veidus.

Neparastā situācija šī mācību gada otrajā semestrī priekšlaicīgi pārtrauca kā mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu sezonu, tā arī interešu izglītības skates un sacensības. Vienlīdz žēl, ka atsevišķās jomās talantīgākajiem skolēniem nebija iespēju parādīt savas spējas, kā arī tika pārcelti XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki.

Šajā mācību gadā par pāris mēnešiem ātrāk varam atskatīties uz Saulkrastu vidusskolas skolēnu sasniegumiem. Panākumiem bagāts šis gads bija Saulkrastu vidusskolas 9.a klases skolēnam Markam Henrijam Majoram, kurš ļoti veiksmīgi piedalījās vairākās olimpiādēs, kā arī guva interesantu pieredzi, piedaloties fizikas valsts 70. olimpiādes 3.posmā tiešsaistes režīmā. Pateicamies gan skolēniem, gan viņu vecākiem, gan skolotājiem par iniciatīvu, pacietību un ieguldīto darbu!

Oksana Vanaga
Saulkrastu vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā

Šā gada martu nevar nosaukt par kārtējo, drīzāk par ĀR – KĀRTĒJO. 13.martā visu mūsu dzīves apmeta kūleni un zināmā mērā apstājās. Mēs vēl joprojām esam spiesti pielāgot savu dzīvi īpašajai situācijai. Lai atbrīvotos no pretrunīgajām emocijām un saglabātu emocionālo līdzsvaru, 8. un 9.klašu skolēni rakstīja „Ārkārtas notikumu dienasgrāmatu”. Piedāvājam ieskatu šī darba virsrakstu stāstā.
Garlaicības māktie! Ņemam 19 virsrakstus un veidojam savu COVID - 19 stāstu!

1 nedela

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot vīrusa Covid-19 izplatību, informējam, ka Saulkrastu vidusskola laika posmā no 13. marta līdz 14.aprīlim pārtrauc mācību procesa norisi klātienē, t.i., mācības nenotiks skolas telpās, bet gan attālināti.

Izņēmums ir tikai 12. klašu skolēni, kam nākamnedēļ notiek cetralizētais eksāmens svešvalodā.

Kā arī tiek atcelti visi plānotie pasākumi skolā.

Lūdzam regulāri sekot informācijai e-klasē, jo mācību process tiks organizēts citādāk. Mācību priekšmetu skolotāji informēs skolēnus par veicamajiem darbiem.

Aicinām gan skolēnus, gan vecākus būt atbildīgiem pret savu un citu cilvēku veselību. Skolēniem ar rūpību attiekties pret mācību procesu, pildīt uzdotos uzdevumus, sazināties ar skolotājiem.


Izturību, sapratni, veselību un pacietību!

Aicinām pārdomāt ceļojuma nepieciešamību skolēnu pavasara brīvlaikā, ja ceļojuma galamērķis ir koronavīrusa COVID -19 skartās valstis. Šobrīd neiesakām doties uz Itāliju (vīruss skāris visu tās teritoriju), Japānu, Singapūru, Dienvidkoreju, Irānu un Ķīnu. Strauja vīrusa izplatība novērota arī Vācijā, Francijā un Spānijā. Jaunākā informācīja par skartajām valstīm pieejama šeit...

Ja tomēr plānojat doties ceļojumā, lūgums paziņot audzinātājiem par plānotā ceļojuma galamērķi, lai mēs kopā ar jums varam laicīgi veikt visus nepieciešamos drošības pasākumus. Skolēni 14 dienas neapmeklēs skolu, kamēr būs pilnīga pārliecība, ka skolēni nav inficējušies ar COVID-19, kā arī skolā šie bērni, kuri bijuši COVID-19 skartajās valstīs, var atgriezties tikai ar ārsta izziņu, kurā norādīts, ka skolēnam 14 dienu laikā nav parādījušies COVID - 19 raksturīgie simptomi.

Kā rīkoties skolēniem, ja esat atgriezušies no slimības skartā reģiona, var uzzināt šeit: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/767.

Skatīt skolas rīkojumu par drošības pasākumiem un rīcību pēc atgriešanās no koronavīrusa COVID-19 skartajām valstīm.

Aicinām skolēnu vecākus būt atbildīgiem un pieņemt lēmumu par drošu ceļojuma galamērķi vai atlikt ceļojumu.

Saulkrastu vidusskola jaunnedēļ strādā ikdienas režīmā. Par Facebook un citos sociālajos mēdijos ievietoto informāciju skolas administrācija neatbild.

Saulkrastu vidusskolas administrācija

Labākie Saulkrastu sākumskolas 3.-4.klašu angļu valodas daiļrunātāji pārstāvēja mūsu skolu Pierīgas novada skolu alternatīvajā olimpiādē angļu valodā Ulbrokas vidusskolā. Pateicamies 4.klases audzēknim Helmutam Baltiņam par izteiksmīgo priekšnesumu un sveicam 3.klases audzēkni Elizabeti Suitiņu ar iegūto Atzinību, startējot 3.-4.klašu grupā! Lepojamies!!!

2019./2020. mācību gadā Saulkrastu vidusskolas devīto klašu skolēni kopā ar Pumpuru vidusskolas devītās klases skolēniem piedalījās Jaunatnes starptautiskās programmu aģentūras piedāvātajā aktivitātē Mentorings un projektu plānošana eTwinning skolās. Seminārā piedalījās un projektu izplānoja skolotājas Inese Ābola un Lilita Rihtere. Rezultātā tika izveidots projekts "Saules ceļš no Mārtiņiem līdz Meteņiem" , kura laikā abu skolu skolēni vienā un tajā pašā dienā no novembra līdz februārim fotografēja saulrietus, apmeklēja observatoriju, gleznoja jūru un ilustrēja tautasdziesmas par Sauli, noorganizēja virtuālo ballīti starp skolām, izveidoja virtuālās izstādes un izstādes skolās. Saulkrastos jūru regulāri fotografēja Aksels Svika.

 

Ziemassvētku laikā 7.a klase kopā ar audzinātāju un LU praktikanti, topošo skolotāju Artu Lindi piedalījās labdarības akcijā "Enģeļu pasts". Tā bija jaunās skolotājas iniciatīva- izdarīt ko svētīgu, kopīgi klasē izvēlējāmies Mārcienas pansionātu un seniorus, kuru sapņus varam piepildīt. Šobrīd visas dāvanas jau ir saņemtas, vēlreiz paldies visiem skolēnu vecākiem un pedagogiem, kuri akciju atbalstīja. Arī ikdienā kopā ar ģimeni varat ieskatīties "Enģeļu pasta" mājas lapā un izdarīt labu darbu, apsveicot dzimšanas dienā kādu vientuļu pensionāru.
Eņģeļu pasts

Saulkrastu 1.-4.klašu skolēni šodien ar dziesmām, dejām, ticējumiem, tautasdziesmām un rotaļām ieskandināja Mārtiņdienu. Suminājām savas skolas Mārtiņus vārda dienā.