Karjeras projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika sekojošs pasākums.

08.11.2019. 12:35 (klases stundas laikā) pie mums ciemojās Artjoms Smirnovs, aktīvās atpūtas infrastruktūras izbūves uzņēmuma We Build Parks pārdošanas direktors un Playground Festival organizātors. Arčijs 8.-12.klašu skolēniem stāstījis par to “Kā noķert savu vilni”, kā tikt galā ar savām pārmaiņām un spērt soļus savu sapņu īstenošanai. Saruna bijusi tik vērtīga, iedvēsmojoša un aizraujoša, kā jaunieši tikšanās laikā pierakstīja savas atziņās un atsaukmes, ko paņemt līdzī savā ceļā:

*) Katram no mums uznāk brīži, kad esam iesprūduši savā komforta zonā - attiecībās, draudzībā, darbā, kad saprotam, ka mums tas nepatīk. Ko darīt? Neķert visus viļņus - ķert tikai savējo!
*) Ja jūti, ka tavs vilnis aizgājis, nesatraucies, būs cits!
*) Visfantastiskākā sajūta ir tad, kad savu izglītību un darbu var apvienot ar hobiju un ķert kaifu no situācijām 

Un pats galvenais Arjoma vēlējums skolēniem par "nevajadzīgo" mācību procesu - uztvert to filosofiski un spēt atrast jēgu katrā no priekšmētiem, jo nevar zināt kurā brīdī kādas zināšanas būs vajadzīgas. Par ko arī liecina Arčija pieredze!

Informāciju un konsultāciju par karjeras izvēles jautājumiem ir iespējams saņemt: Skolā pie pedagoga-karjeras konsultanta Marinas Skļaras, 29.kab., tel: 29139229.