I. Saulkrastu vidusskola piedāvā darbu skolotājam logopēdam ( profesijas kods 2352 01 ).
Darba apraksts: Pilnveidot izglītojamo runas un rakstu valodas attīstībās iemaņas pilnvērtīgai valsts izglītības standartā valodas jomā izvirzīto kompetenču ( prasību) apgūšanai. Veikt izglītojamo runas un rakstu valodas traucējumu diagnosticēšanu, profilaksi un korekciju, lai sekmētu valodas attīstību un veicinātu brīvu un radošu personību.
Prasības: Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nt.569 „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”. Labas zināšanas pedagoģijā, psiholoģijā, logopēdijā. Augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme plānot un organizēt savu darbu, spēja savā darbā izmantot jaunākās mācību metodes.
Valsts valodas prasmes: Latviešu augstākais C līmenis”
Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā un skolotāja logopēda kvalifikācija
Algas likme par pilnu slodzi: 730 EUR
Slodze: nepilna darba slodze 0,3 likmes ( 9 stundas nedēļā )
Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku
Pretendentus aicinām pieteikties: iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu ( CV) ar norādi „Skolotāja logopēda vakancei” līdz 2019. gada 25. Janvārim uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., pa pastu Saulkrastu vidusskola, Smilšu iela 3, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160 vai iesniegt personīgi Saulkrastu vidusskolas direktorei, darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.00.
Tālrunis informācijai: 67951638, 29197129
Kontaktpersona Saulkrastu vidusskolas direktore Velta Kalnakārkle